Викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ірина Майсун взяла участь у вебінарі, організованому професорами Каліфорнійського університету Берклі. Тема онлайн-семінару «Батьківство, партнерство та паритет: чого очікувати від юридичної професії» (Parenthood, Partners, and Parity: What to Expect in the Legal Profession) була присвячена актуальним проблемам сучасності: відсотку жінок на юридичних факультетах, професійним амбіціям, відпусткам для догляду за дитиною як з боку жінок, так і чоловіків.

Професорка університету Міранда Макгоун під час семынару навела аналітику сучасних досліджень у сфері гендерної рівності серед практикуючих юристів. Колишня журналістка видання «The Wall Street Journal», кандидатка юридичних наук Брук Хендерсон у тестовій формі провела серед учасників опитування для вияву позицій щодо гендерної рівності серед юристів.

Сумська філія ХНУВС