17 грудня 2021 року о 12.00 Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує майбутніх абітурієнтів, батьків, учителів на День Святого Миколая!

Заходи відбудуться на великому плацу університету. Святий Миколай запалить вогні на святковій ялинці, художні колективи факультетів виконають театралізовані новорічно-різдвяні композиції.

Майбутні абітурієнти! Ми познайомимо вас з нашим університетом, факультетами та спеціальностями, за якими готуємо фахівців як для Національної поліції України, так і для цивільних установ та організацій. Ви побуваєте в аудиторіях для занять, оглянете навчально-тренувальні й спортивні комплекси та полігони, тири, бібліотеку, музей вишу й обов’язково переконаєтеся, що Харківський національний університет внутрішніх справ – це університет вашої мрії!

Приєднуйтеся до нашої великої і дружної університетської родини! Святкуймо День Святого Миколая разом із нами!

Наша адреса: м. Харків, просп. Льва Ландау, 27, тел. (057) 73-98-300