Харківський національний університет внутрішніх справ активно проводить профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді. Так, у Красноградській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. І. Копиленка, Навчально-виховному комплексі № 3 та багатопрофільному ліцеї Красноградської районної державної адміністрації Харківської області відбулася зустріч представників університету та ГУМВС України в Харківській області з учнями навчальних закладів.

Юнакам і дівчатам було надано інформацію щодо отримання освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ за обраною спеціальністю, термінів навчання та перспектив професійного зростання. У профорієнтаційному заході взяли участь понад 100 школярів.