Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у заходах з нагоди 80-річчя роковин трагедії Дробицького Яру. Серед почесних гостей заходу –  т.в.о. Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун, Харківський міський голова Ігор Терехов, Генеральний консул Німеччини у Харкові Таня Байєр, відомий підприємець і меценат Олександр Фельдман, народний депутат України чотирьох скликань, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, перший ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, генерал-полковник міліції Олександр Бандурка, інші почесні гості, представники учнівської та студентської молоді навчальних закладів міста.

Звертаючись до присутніх, Олександр Бандурка нагадав перебіг тих трагічних днів, зазначивши, що у Харківському національному університеті внутрішніх справ робиться все для того, щоб нові покоління правоохоронців пам’ятали про страшні події Другої світової війни, виховувалися справжніми патріотами, і в служінні своєму народові дбали про недопущення проявів ксенофобії та антисемітизму в українському суспільстві.

Після завершення виступів головний равін Харкова та Харківської області Мойша Москович та голова Харківської єврейської громади Олександр Кагановський прочитали поминальну молитву. Разом із присутніми курсанти та студенти – представники усіх факультетів Харківського національного університету внутрішніх справ, Ліцею «Правоохоронець» поклали квіти на Меморіальному комплексі.