У рамках проведення Всеукраїнського тижня правових знань на кафедрі соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС проведено  засідання наукового студентсько-курсантського гуртка «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації» у форматі круглого столу на тему «Особливості використання інформаційних технологій у правоохоронних структурах».

У вступному слові організатор заходу доцент кафедри, кандидат економічних наук Світлана Виганяйло наголосила на актуальності теми в умовах сьогодення й перспективах використання новітніх інструментів у галузі інформаційних технологій майбутніми правоохоронцями.

Із доповідями виступили: курсантки 1 курсу Олена Летвиненко – «Основні напрямки інформаційних технологій візуалізації соціальних мереж», Мар’я Новах – «Основні напрямки протидії злочинності у кіберпросторі», студент 1 курсу Іван Білокур – «Сучасні ІТ-технології в юридичній діяльності».

У дискусії та обговоренні тем доповідей взяли участь курсанти-першокурсники, студенти 1–3 курсів спеціальностей «Право» та «Правоохоронна діяльність», викладачі кафедри соціально-економічних дисциплін – завідуюча кафедри кандидат економічних наук, доцент Олена Лук’янихіна, керівник гуртка доцент кафедри, кандидат економічних наук Світлана Петровська Анатоліївна. Актуальні теми викликали жваву дискусію та дозволили поглянути на питання з різних точок зору. Наукові дослідження здобувачів тривають.

Сумська філія ХНУВС