У межах профорієнтаційної роботи доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Наталія Кобилко провела онлайн-зустріч із випускниками Кириківського закладу загальної середньої освіти Кириківської селищної ради Охтирського району Сумської області. Організувати зустріч зі своїми вихованцями допомогла вчителька української мови та літератури Оксана Кузьменко.

Викладачка запросила майбутніх абітурієнтів на підготовчі курси для успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання та на День відкритих дверей, під час якого учням презентували поліцейський виш, розповіли про факультети і спеціальності, умови вступу та сертифікати ЗНО, ознайомили з матеріально-технічною базою університету, особливостями навчання та дозвілля курсантів і студентів.