Факультетом № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ у дистанційному режимі була проведена олімпіада «Юний правознавець». Для участі в олімпіаді було подано 248 заявок. І етап олімпіади подолали 82 учасника. За підрахунками результатів відповідей до ІІ етапу перейшло 11 учасників, 9 з яких успішно справилися із творчим завданням (написання есе).

У результаті оцінювання творчого завдання, професійне журі обрало переможця і призерів:

І місце – Єлизавета Бараницька, учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місце – Уляна Буженко, учениця Красноградського ліцею № 2 Красноградської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – Павло Нирковський, учень Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради Харківської області.

Вітаємо переможця та призерів!