Для курсантів 3 та 4 курсів факультету № 4, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека», заступником декана з навчально-методичної роботи факультету № 4 майором поліції Юрієм Онищенком організовано зустріч з працівниками практичних підрозділів Національної поліції, що займаються розслідуванням кіберзлочинів. З курсантами поспілкувалися начальник сектору рекрутингу та оперативного пошуку Управління протидії кіберзлочинам в Харківській області лейтенант поліції Анна Островерхова, інспектори відділу протидії кіберзлочинам в Донецькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України лейтенант поліції Ярослав Осіпов та лейтенант поліції Ярослав Некрилов. Обговорювалися питання щодо викликів та вимог сьогодення для успішного проходження курсантами майбутньої навчальної практики у підрозділах Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Під час зустрічі курсантів ознайомили зі структурою та задачами Департаменту кіберполіції Національної поліції України, а також приділили увагу особливостям та умовам роботи в цих підрозділах, перспективам працевлаштування в кіберполіції тощо.