Він імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка перший проректор Дмитро Швець та проректор Анатолій Клочко привітали курсантів і студентів – дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, із Днем Святого Миколая.

Дмитро Швець наголосив, що керівництво університету і ректор особисто тримають на контролі питання їх соціального захисту та підтримки, двері кабінетів завжди відчинені для спілкування й обговорення нагальних питань. Дмитро Швець та Анатолій Клочко привітали молодь з новорічними та різдвяними святами, побажали щастя, здоров’я, бути стійкими і впевненими в собі, добре вчитися та докладати усіх зусиль, щоб стати висококласними фахівцями, побудувати успішну кар’єру та реалізуватися у житті. Курсанти та студенти отримали подарунки та солодощі.