У Харківському національному університеті внутрішніх справ завершилися тренінги з питань поліцейської діяльності, керованої аналітикою (ILP), та кримінального аналізу, що проводилися за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Він імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка перший проректор полковник поліції Дмитро Швець привітав учасників тренінгів із успішним завершенням навчальної програми. У заході взяли участь: т.в.о. начальника Департаменту кримінального аналізу НПУ підполковник поліції Дмитро Худенко, заступник начальника 1-го управління (аналітичного) – начальник 1-го відділу (кримінального аналізу) Департаменту кримінального аналізу НПУ підполковник поліції Денис Цвєтков, начальник УКА в Харківській області підполковник поліції Юрій Лемешко, представники КМЄС – старший радник з питань боротьби з організованою злочинністю Шон О`Браєн та експерт з питань спеціалізованих правоохоронних органів Богдан Денисенко, тренери – представники поліції Румунії – голова бюро аналізу даних та інформації територіального відділу аналізу інформації регіону Бухарест Флорін Шопарла, аналітик департаменту аналізу інформації з відкритих джерел (OSINT) центрального відділу аналізу інформації Габріель Діну та голова бюро аналізу інформації регіону Ілфов Богдан Васілє Діту.

До проведення тренінгів також долучалися голова територіального відділу аналізу інформації регіону Бухарест Крістінел Фіербінтеану, аналітик департаменту аналізу інформації з відкритих джерел (OSINT) центрального відділу аналізу інформації Мірчя Валентін Міхай та аналітик бюро аналізу інформації регіону Бузау Влад Олару.

Три тижні 25 представників Національної поліції України з різних областей, зокрема, Чернігівської, Тернопільської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Полтавської, Запорізької, Луганської та інших, м. Києва, та представники науково-педагогічного складу ХНУВС розглядали теоретичні питання (визначення, концепції, моделі та різні техніки аналізу, їх етапи, роль та ключова характеристика), виконувалися практичні вправи.