Старшим викладачем кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ майором поліції Тетяною Безсонною було проведено профорієнтаційну зустріч з педагогічним складом та учнями випускного класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 49. Представниця університету надала інформацію про умови вступу до університету, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців. Тетяна Безсонна відповіла на запитання юнаків і дівчат про матеріальну базу, умови навчання, побут та дозвілля курсантів і студентів вишу. Майбутні випускники дізналися про можливості реалізації курсантів і студентів університету в науковій, творчій і спортивній діяльності, а також були ознайомлені з перевагами отримання вищої освіти у ХНУВС, перспективами подальшого працевлаштування. Під час зустрічі учні отримали інформаційні буклети про Харківський національний університет внутрішніх справ з корисною для вступників інформацією.