Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Геращенко провела зі студентами бінарне заняття з філософії онлайн за участі поліцейського сектора реагування патрульної поліції відділення № 1 м. Білопілля капрала поліції Ярослава Мойсеєнка. Тема семінарського заняття «Філософія права».

На занятті розглянули особливості права як системи загальнообов’язкових правил поведінки, які встановлюються, гарантуються і зберігаються державою з метою регулювання суспільних відносин. Значна увага була приділена характеристиці правової свідомості як сукупності ідей, теорій, поглядів на юридичні права та норми, що регулюють поведінку людей у суспільстві.

Ярослав Мойсеєнко зупинився на характеристиці сучасних деформацій правосвідомості, з якими щоденно мають справу практичні працівники національної поліції України. Майбутні юристи проявили на занятті високу активність і отримали багато корисної інформації.

Сумська філія ХНУВС