У межах співпраці юридичних клінік м. Суми із Сумським місцевим центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги була проведена організаційна зустріч, у якій взяли участь представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

До заходу були залучені керівники юридичної клініки «Правова допомога» Сумської філії ХНУВС Марина Василенко; юридичної клініки «Довіра» Сумського національного аграрного університету Наталія Гресь; юридичної клініки Сумського державного університету Людмила Руденко; директор Сумського місцевого центру з надання БВПД Валентина Трошечко, заступник директора Сумського місцевого центру з надання БВПД Наталія Шестерніна.

Під час планування подальшої спільної діяльності обговорили теми, які можуть бути висвітлені під час проведення правовпросвітницьких заходів, визначили правові потреби здобувачів, обмінялися передовим досвідом роботи та визначили нові напрямки співпраці із місцевим центром на 2022 рік.

Сумська філія ХНУВС