Презентація гендерного аудиту ХНУВС відбулася під час роботи Всеукраїнського круглого столу «Моніторинг стану впровадження гендерних підходів у процес підготовки фахівців сектора безпеки і оборони». Захід організований Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики Катериною Левченко спільно з представниками Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ НЮУ ім. Я. Мудрого.

У межах панельної дискусії представлено доповідь на тему «Гендерний аудит: оцінка поточного стану гендерної рівності в Харківському національному університеті внутрішніх справ». Під час виступу презентовано методику проведення гендерного аудиту в ЗВО зі специфічними умовами навчання, основні результати та заходи на виконання рекомендацій гендерного аудиту.

У роботі круглого столу взяли участь радниця ректора з гендерних питань, кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан, кандидатка соціологічних наук, доцентка Наталія Бобро, фахівчиня відділу міжнародного співробітництва Надія Сергієнко та слухачка магістратури факультету № 1 старший лейтенант поліції Наталія Расторгуєва.

За результатами Всеукраїнського круглого столу «Моніторинг стану впровадження гендерних підходів у процес підготовки фахівців сектора безпеки і оборони» розроблені рекомендації щодо подальшого впровадження гендерних підходів у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання.