Регіональний соціальний проєкт «Академія безпеки» пошукової групи «ЛісаАлерт» і Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства факультету № 1 ХНУВС був відзначений Подякою начальника ГУНП України в Харківській області полковника поліції Станіслава Перліна.

Станіслав Ігорович подякував волонтерам і курсантам за участь у пошуках безвісно зниклих людей на території Харківської області, а також за просвітницьку роботу з дітьми у напрямку недопущення проявів до них кіднепінгу.

Наразі волонтери спільно з курсантами розроблюють нові лекції та тренінги, у тому числі вже і для батьків, а також нові соціальні експерименти, спрямовані на дослідження причин, умов, типових механізмів викрадення дітей.