Нещодавно на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Теоретичні та прикладні проблеми взаємодії науки, техніки і технологій», у якому взяли участь більше 30 учасників з різних вишів України. Серед учасників був і доктор філософських наук, професор, професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС Володимир Шаповал, який виступив із доповіддю «Філософсько-антропологічні аспекти розвитку штучного інтелекту». Тема викликала неабияку зацікавленість учасників семінару новизною підходу та аргументацією автора. Його доповідь була визнана оргкомітетом семінару однією з найкращих і рекомендована до друку у вигляді розширеної статті.