У Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна у дистанційному форматі відбувся обласний етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед молоді, заохочення до глибшого вивчення і розуміння мовної культури українського народу. Цього року змагалися 60 студентів із 25 вищих навчальних закладів Харкова. Слід зауважити, що в рівних умовах брали участь як студенти філологічних спеціальностей, так і нефілологи. Знавці української мови продемонстрували глибоку обізнаність у словниковому розмаїтті нашої мови, зокрема редагуючи лексичні та граматичні конструкції, укладаючи есе на одну із запропонованих тем, виправляючи орфографічні помилки та коментуючи активне запозичення іншомовних слів сучасною українською мовою.

Конкурсне журі визначило переможців, серед яких ІІ місце посів курсант першого курсу факультету № 1 Максим Безсмертний (керівник – старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова).

Щиросердно вітаємо переможця та його наставницю!