З нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України під час урочистих заходів у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося нагородження. За багаторічну сумлінну й плідну працю,  високий професіоналізм, активну громадську діяльність Подяку Харківського міського голови оголошено ветеранам ОВС:

1. АЛЕКСАНДРОВУ Юрію Васильовичу
  2. КІКІНЧУКУ Василю Юрійовичу
  3. ВАКУЛОВИЧУ Валентину Івановичу

За активну громадську діяльність, вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту громадян та з нагоди відзначення Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України Почесною грамотою Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради нагороджено ветеранів ОВС:

1. ТЕСЛЕНКА Володимира Михайловича
  2. ГОРОДИСЬКОГО Миколу Івановича
  3. ПЛЕСНЯВСЬКОГО Владлена Петровича

За активну громадську діяльність, вагомий внесок у виховання курсантів і студентів Харківського національного університету внутрішніх справ в дусі патріотизму і високої національної свідомості та з нагоди відзначення Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України Подяку Вченої Ради Харківського національного університету внутрішніх справ оголошено ветеранам ОВС:

1. ПОГРІБНОМУ Ігорю Митрофановичу
  2. МОМОТОК Надії Олексіївні
  3. СТЕЦЕНКУ Андрію Юрійовичу

За активну роботу в Союзі юристів України та з нагоди відзначення Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України Подяку Харківської обласної організації Союзу юристів України оголошено ветеранам ОВС:

1. СЕВОСТЬЯНОВУ Володимиру Петровичу
  2. ФАЛЬКУ Євгену Івановичу
  3. БАЛИКУ Олександру Івановичу

За віддану службу в правоохоронних органах, за вірність традиціям, з нагоди відзначення Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України Подяку Народного депутата України Олександра БАКУМОВА оголошено ветеранам ОВС:

1. МОСКОВЦЮ Валерію Івановичу
  2. ЮХНУ Олександру Олександровичу
  3. КОТЛЯРУ Володимиру Ігнатовичу
  4. БАЙРАЧНОМУ Івану Григоровичу
  5. БОТВІНОВУ Вадиму Вікторовичу
  6. РУДЕНКУ Сергію Володимировичу
  7. ТЕЛЕГЕЄНКО Олені Миколаївні

За багаторічну сумлінну й плідну працю,  високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України Подяку Харківського міського голови оголошено ветеранам ОВС:

1. АНІКОНОВУ Володимиру Миколайовичу
  2. БЕЛЕМЕНКУ Василю Володимировичу
  3. БОТВІНОВУ Вадиму Вікторовичу
  4. ГОНЧАРУ Сергію Івановичу
  5. ЗАДОРОЖНОМУ Ігорю Кронідовичу
  6. ЄВТУШЕНКУ Володимиру Івановичу
  7. ЛЯШКУ Миколі Володимировичу
  8. ОГАРЬОВУ Ігорю Леонідовичу
  9. ОРЛОВУ Олександру Віталійовичу

За багаторічну та плідну службу в органах внутрішніх справ України, значний внесок у зміцнення правопорядку в державі,активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України Подяку начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області полковника поліції Станіслава ПЕРЛІНА оголошено ветеранам ОВС:

1. КРАВЧЕНКУ Олексію Карповичу
  2. МАЛИНЦІ Ігорю Володимировичу
  3. САМОРУКОВУ Володимиру Кузьмичу

Нагороди вручили ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, народний депутат України Олександр Бакумов та заступник начальника ГУНП в Харківській області полковник поліції Сергій Човпан.