У Харківському національному університеті внутрішніх справ проведено інструктаж із питань виконання програми практики, дисципліни та особистої безпеки з курсантами 2 та 3 курсів факультетів №№ 1-4, які направляються на навчальну практику до підрозділів ГУНП в областях України. Навчальну практику у територіальних підрозділах проходитимуть 97 курсантів Сумської філії та 858 курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ.

У заході взяли участь ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор полковник поліції Дмитро Швець, проректори Михайло Бурдін та Анатолій Клочко, декани факультетів, науково-педагогічні працівники кафедр – куратори з навчальної практики.