Директор інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Косінов провів стройовий огляд та інструктаж особового складу відділу первинної професійної підготовки поліцейських, а також відзначив переможців спортивних турнірів.

Дмитро Володимирович нагородив учасників змагань із мініфутболу, волейболу та баскетболу, що проходили між командами відділу первинної професійної підготовки.

Перше місце у трьох турнірах виборола команда навчальної групи ПП 21-11 (кримінальна поліція).

Окремо було відзначено кращих гравців турнірів: слухача навчальної групи ПП 21-11 рядового поліції Максима Бідника та слухачку навчальної групи ПП 21-14 рядову поліції Ірину Цуверкалову.