Працівники кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Петро Клімушин, Олександр Манжай та Віталій Носов спільно з начальником відділу технічного захисту інформації Департаменту технічного супроводження Харківської міської ради Дмитром Спасібовим провели для працівників Харківської міської ради спеціальний семінар на тему «Кібергігієна розумного міста». Мета заходу – підвищення рівня кіберобізнаності представників органів державної влади та місцевого самоврядування.

Під час заходу працівники міськради дізналися, як убезпечити своє робоче місце та не стати жертвами зловмисників. Були розглянуті типові небезпечні ситуації та шляхи відповідного реагування, розв'язані невеликі завдання. Тренери акцентували увагу на тому, що зловмисники обирають найбільш слабку ланку в організації для несанкціонованого проникнення до її інформаційно-телекомунікаційних систем, тому кожен працівник повинен дотримуватися базових правил кібергігієни для підвищення загального рівня безпеки установи.