Учасниці Школи наукового лідерства курсантки 1 курсу факультету № 1 ХНУВС Анастасія Ємельяненко та Олександра Ісаєва взяли участь в онлайн-тренінгу «Truth (and/or) fake: for breaking stereotypes» («Правда (та/або) фейк: для руйнування стереотипів»).

Учасники тренінгу розглянули різні види стереотипів і способи боротьби з ними. Великою несподіванкою стало проведення низки практичних вправ, під час яких кожен міг розповісти про прояви стереотипів зі свого особистого життя і як їх долав.

Онлайн-зустріч була цікавою та інтерактивною, адже самі учасники ділилися корисним досвідом, робили відповідні висновки під час спільних обговорень і пропонували неординарні ідеї вирішення актуальних проблем українського суспільства.