Керівниця Юридичної клініки ХНУВС доцентка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Елла Вакулович, кураторка Юридичної клініки доцентка цієї ж кафедри Тетяна Кириченко та студентка 2 курсу магістратури факультету № 6 Катерина Підставкина взяли участь в роботі ІІ Всеукраїнського Форуму «Правосвідомість. 30 років незалежності». Він проводився мережею правових клубів «PRAVOKATOR» у формі телемосту між містами України, в яких створено осередки вказаної мережі. Під час форуму обговорювалися питання пріоритетів та викликів правопросвітньої діяльності в Україні, альтернативних способів врегулювання спорів, захисту прав та інтересів дітей, протидії домашньому насильству тощо. Також відбулася робота в групах з метою пошуку ефективних форм правопросвітництва та комунікацій з вразливими верствами населення та особами, що потребують надання правової допомоги. Формат заходу дозволив отримати інформацію щодо вдосконалення правопросвітницької діяльності та розробити нові напрямки співпраці з правозахисними установами та організаціями.