Декан факультету № 6 Оксана Брусакова провела підсумкову зустріч з кураторами Юридичної клініки Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час зустрічі були було обговорено результати роботи Юридичної клініки за перший семестр поточного навчального року. Консультанти Юридичної клініки під керівництвом кураторів активно проводили консультаційну та роз’яснювальну роботу з громадянами, які зверталися за правовою допомогою. Кураторами Юридичної клініки проводилися тематичні майстер-класи для консультантів, завдяки яким здобувачі вищої освіти опанували навички ведення переговорів, підготовки письмових консультацій та процесуальних документів. Консультанти та куратори Юридичної клініки  брали участь у заходах, присвячених поширенню правопросвітньої діяльності та наданню безоплатної правової допомоги вразливим верствам населення. З урахуванням запровадження на території України карантину та введення обмежувальних протиепідемічних заходів, робота з населенням доповнювалася спілкуванням онлайн та в телефонному режимі.

Декан факультету підкреслила важливість практичного навчання студентів та виховання у них почуття відповідальності у професійній діяльності. За активну участь, ініціативність та креативний підхід у забезпеченні роботи Юридичної клініки кураторів було заохочено.