Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та проректор полковник поліції Сергій Бортник провели інструктаж з курсантами університету, які будуть залучені до несення служби в нарядах у період святкових днів в університеті.

Ректор наголосив на сумлінному виконанні службових обов’язків, закликав бути пильними й відповідальними, дбати про забезпечення порядку на території університету та у приміщеннях, дотримуватися дисципліни та законності, правил пожежної та особистої безпеки.

У зустрічі  в онлайн-режимі також взяли участь представники відокремлених структурних підрозділів університету – Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу.