У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск слухачів магістратури. 44 молодих фахівця факультетів №№ 1, 3 отримали дипломи про закінчення навчання, десять з яких – із відзнакою. Вже незабаром молоді поліцейські поповнять лави практичних підрозділів Національної поліції в різних областях України.

Дипломи вручили: перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець, проректори – полковник поліції Сергій Бортник, Михайло Бурдін, декан факультету № 3 підполковник поліції Олександр Моргунов, заступник декана факультету № 1 Владислав Невядовський.

Від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка випускників привітав перший проректор Дмитро Швець. Звертаючись до молоді, він наголосив, що отримані дипломи – це знакова подія, важливий етап у житті, який дає можливість розвиватися й надалі, стати хорошими фахівцями, належним чином виконувати службові обов’язки, зростати професійно й будувати успішну кар’єру.

Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 майор поліції Тетяна Фоміна зазначила, що отримання ступеня освіти «магістр» є підтвердженням високої фахової компетентності. Колектив університету зробив усе для того, щоб випускники набули необхідних юридичних знань, умінь і навичок, щоб стати справжніми професіоналами в обраній професії. Викладач побажала успіхів у подальшій діяльності й ніколи не забувати рідний університет.

Від імені випускників керівництву університету, факультетів, викладачам, курсовим офіцерам за отримані знання, досвід та настанови подякував випускник магістратури факультету № 1 старший лейтенант поліції Віталій Найда та зачитав власного вірша про важливість і необхідність професії поліцейського.

Наприкінці урочистостей прозвучала вокальна композиція «Погони» у виконанні учасників художньої самодіяльності університету.