Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 2 курсу факультету № 1 Марина Гайденко взяла участь у дводенному вебінарі «Нащо потрібна місцева влада?». Партнерами заходу стали відомі українські об'єднання «Пласт», «ФРІ», а головною тренеркою – Катерина Константинова. Вебінар об’єднав тих, хто прагне реальних змін у своїй громаді. Для цього не обов’язково обіймати високу посаду, а лише мати бажання розвивати своє місто, селище, село або громаду.

Спікери поділилися власним досвідом та обговорили важливі питання розвитку інфраструктури міст, молодіжної політики та активної громади, а саме: як впливати на посадовців; які інструменти впливу може запровадити громада; які існують помилки у комунікації між владою і громадою, у тому числі у взаємодії поліції та громади, та як їх уникати.