Учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства курсанти 1 курсу факультету № 1 Володимир Іщенко,  Олександра Ісаєва та Дмитро Осадчук разом із головою Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства курсанткою 2 курсу факультету № 1 Поліною Сусловою відвідали КП «Центр поводження з тваринами».

Курсанти провели роботу із соціалізації тварин, допомогли працівникам притулку у догляді за ними: розчісували, мили, обробляли засобами від паразитів, вигулювали та проводили з ними час.

Колектив Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства нагадує, щодня тисячі людей викидають своїх домашніх улюбленців на вулицю. Допомагати тваринам – це зовсім не важко. Добро починається з кожного з нас.