За ініціативи старшої викладачки кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ кураторки групи ПДдср-21-10 Юлії Митрофанової студент цієї групи Богдан Задорожній провів профорієнтаційну роботу у Ліцеї № 1 м. Сєвєродонецька Луганської області.

Богдан зустрівся з ліцеїстами 10 та 11 класів і розповів їм про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про діяльність підготовчого відділення, про умови вступу до вишу. Учні проявили зацікавленість та задавали багато запитань щодо порядку вступу та навчання в університеті, на які отримали вичерпні відповіді.