Доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Віталій Заборовський та Світлана Могільова за участі професора кафедри історії Східної Європи Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Михайла Любічева провели для студентів першого курсу бінарне заняття з навчальної дисципліни «Політологія» за темою «Артефакти і політика». Ця тема є досить актуальною, оскільки досягнення історичної науки зараз активно використовуються не лише при викладанні цієї дисципліни, але й у інформаційній та гібридній війнах. «Чи можна політикам заборонити говорити про історію, а історикам – давати оцінку політичним подіям? Чи існує межа між професією історика та діяльністю політика»? Професор запропонував студентам розібратись у тому, як зміна поглядів на минуле масово впливає на зміну поглядів на майбутнє. Доповідь знаного вченого провідного вишу було вислухано з увагою та непідробною зацікавленістю. Наприкінці заняття Михайло Любічев відповів на численні запитання студентів, які стосувалися теми бінарного заняття.