27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році було звільнено в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. Людство не мусить забувати про мільйони ні в чому не повинних євреїв і представників інших національностей, про чоловіків, жінок і дітей, яких було знищено варварськими методами, в роки Другої світової війни. До цієї скорботної дати наукова бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ пропонує книжково-ілюстративну експозицію «Голокост в Україні: пам’ять і уроки». Пам'ять про Голокост необхідна нам, щоб ні ми, ні наші діти ніколи не були байдужими спостерігачами проявів ворожнечі. Тепер, коли Голокост відходить у минуле, нинішнє покоління має продовжити естафету пам'яті і відстоювати гідність людини.

Наукова бібліотека запрошує університетську спільноту відвідати експозицію.