Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор полковник поліції Дмитро Швець, проректор полковник поліції Сергій Бортник провели робочу зустріч зі слухачами факультету № 5, які навчаються за освітньо-професійною програмою «2 роки курсант – 1 рік слухач».

Наразі на факультеті № 5 навчаються 310 слухачів третього року навчання, які здобувають перший (бакалаврський) рівень вищої освіти за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» за освітньо-професійною програмою Правоохоронна діяльність (поліцейські) «2 роки курсант – 1 рік слухач».

Ректор вишу націлив слухачів на здобуття якісної освіти та наголосив про проведення розподілу для подальшого проходження служби на посадах молодшого складу поліції в територіальних органах Національної поліції України, які направляли їх на навчання. Валерій Сокуренко зазначив важливість дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку університету.