У межах реалізації програми академічної мобільності доцент кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки Донецького державного університету внутрішніх справ Тетяна Павлиш взяла участь у проведенні заняття для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ із дисципліни «Управління та організація системою інформаційної безпеки». Заняття проводилося з випускною групою за спеціальністю «Кібербезпека» та відповідало тематиці проєкту програми Єдиного державного комплексного екзамену за спеціальністю, який вже цього року готуються складати випускники.

Під час заняття вивчалися базові вимоги стандартів ДСТУ ISO/IEC 27-ї серії в частині побудови системи управління інформаційної безпекою. Також курсанти вчилися правильно складати політику безпеки як організації в цілому, так і за окремими напрямами її діяльності.