Доцент кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат технічних наук Петро Клімушин, який у межах програми академічної мобільності перебуває зараз у Донецькому державному університеті внутрішніх справ,  разом із завідувачкою кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 3 Донецького державного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук Ольгою Ковальовою провів бінарне заняття із дисципліни «Інформаційне забезпечення професійної діяльності» для студентів третього курсу, які навчаються за спеціальністю «Право».

Було розглянуто поняття, завдання, засоби та законодавство у сфері інформаційної діяльності.

Викладачами було акцентовано увагу на тому, що безпечне зберігання чутливої інформації та дотримання правил кібергігієни є важливою складовою в діяльності правоохоронних органів.