У межах програми академічної мобільності доцент кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки Донецького державного університету внутрішніх справ Тетяна Павлиш взяла участь у проведенні заняття, присвяченого вивченню зразків спеціальної техніки Національної поліції України, що проводив доцент кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Світличний. Курсанти відпрацювали навички роботи з пошуковою технікою. Було досліджено особливості користування металошукачами, тепловізорами, безпілотними літальними апаратами.

Викладачі відзначили надзвичайну важливість набуття навичок роботи зі спеціальною технікою для сучасного правоохоронця та навели багато практичних прикладів, що стосувалися тематики заняття.