Учасниця Школи наукового лідерства ХНУВС курсантка 1 курсу факультету №1 Наталія Задорожна взяла участь у online-зустрічі «Еразмус та NEET. Як використовувати сучасні можливості для розвитку молоді в Україні та за кордоном» з учасниками проєкту «Transversal skills – Defeating NEET Unemployment». Учасники зустрічі обговорили питання, що стосуються ринку праці, дізналися, як бути конкурентоспроможним на ринку праці, які навички для цього треба щоденно розвивати в собі. Спікер рекомендував учасникам вивчати мови та вдосконалювати навички щодо правильного розподілу часу для навчання, роботи і відпочинку. Також були обговорені питання щодо написання мотиваційних листів та можливості молодіжного обміну.

Майбутнім поліцейським надзвичайно важливо орієнтуватися в актуальних питаннях ринку праці, визначати ризики для представників тієї чи іншої професії щодо підвищеної віктимності, визначати причини вчинення окремого злочину з точки зору професійної діяльності, точно визначати рід діяльності особи під час внесення відомостей до ЄРДР, проведення тих або інших слідчих дій тощо.