Представник Харківського національного університету внутрішніх справ професор кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Віталій Носов у рамках проєкту Координатора проєктів ОБСЄ в Україні «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки», що реалізується спільно із Національним агентством України з питань державної служби та Українською школою урядування, у складі команди тренерів взяв участь у навчанні державних службовців урядових установ питанням розробки і впровадження системи управління безпекою інформації.

Захід пройшов за участі фахівців із кібербезпеки шістьох міністерств та шести обласних державних адміністрацій.

Метою тренінгу є розвиток компетентностей учасників щодо розробки та впровадження системи управління безпекою інформації в державних установах у відповідності з діючими державними стандартами України. Тема тренінгу як ніколи є актуальною, особливо в умовах регулярних кібератак на українські державні установи.