У межах реалізації програми академічної мобільності між закладами вищої освіти, що належать до сфери управління МВС України, триває візит представників Донецького державного університету внутрішніх справ у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Представники навчально-методичного відділу та факультетів університету ознайомили гостей з матеріально-технічною та навчальною базою вишу – гості відвідали кафедру вогневої підготовки, Центр Українсько-Польського розвитку, Освітньо-культурний центр ім. Т. Шевченка, ознайомилися з роботою навчально-тренувального полігону «Відділ поліції», ситуаційного тактичного полігону, навчально-тренувального центру боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору, тактичним містечком та смугами перешкод, Мовним центром. Представники ДонДУВС оглянули навчальні аудиторії, багатофункціональний комплекс «Динамо-Арена» та прес-центр спортивної команди «Універ-Динамо», відвідали музей університету, оглянули його експозиції, більше дізналися про історію становлення та розвиток Харківського національного університету внутрішніх справ та правоохоронних органів.