Викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Майсун разом із завідувачкою кафедри державно-правових дисциплін та публічного управління факультету № 4 Донецького державного університету внутрішніх справ провели бінарне заняття із дисципліни «Міжнародне право» за темою «Право міжнародних зносин» для студентів Донецького державного університету внутрішніх справ. Заняття було проведено у межах реалізації програми академічної мобільності між закладами вищої освіти, які належать до сфери управління МВС України.

На лекційному занятті також були присутні професорка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталія Горобець, доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталія Дуравкіна та доцентка кафедри трудового та господарського права ХНУВС Олена Чорноус.

Сумська філія ХНУВС