Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у І етапі Кубку України з таїландського боксу муей-тай, що пройшов з 27 по 30 січня 2022 року у місті Одеса. Члени збірної команди університету вибороли наступні місця:

І місце - курсант 3 курсу факультету № 1 капрал поліції Єгор Скурихін у ваговій категорії до 75 кг;

ІІ місце - курсант 3 курсу факультету № 2 рядовий поліції Богдан Россоха у ваговій категорії до 63,5 кг;

ІІІ місце - курсант 1 курсу факультету № 2 рядовий поліції Дмитро Шелесько у ваговій категорії до 54 кг;

ІІІ місце - курсант 4 курсу факультету № 2 рядовий поліції Олексій Андрущенко у ваговій категорії до 63,5 кг;

ІІІ місце - курсант 4 курсу факультету № 2 рядовий поліції Русанна Дженай у ваговій категорії до 54 кг.

Виборовши золото у цих змаганнях, Єгор Скурихін буде представляти збірну України на чемпіонаті Європи, що пройде у лютому 2022 року у м. Стамбул (Туреччина).