Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Лариса Сазанова разом із патрульним відділення поліції № 1 (м. Любомль) Ковельського районного управління у ГУНП у Волинській області, капралом поліції Дмитром Панасюком провели бінарне заняття для курсантів першого курсу факультету № 1 на тему «Напрямок руху автомобілів».

Дмитро Панасюк розповів курсантам про обов’язки патрульної поліції із забезпечення безпеки дорожнього руху, контролю за дотриманням законів та правил дорожнього руху та про вдосконалення регулювання дорожнього руху.

Курсанти цікавилися також транспортними засобами патрульного відділення, підставами для зупинення транспортного засобу поліцейським та правами водія під час зупинки. Було обговорено рух транспорту у великих містах та по магістралях, а також деякі випадки, що трапляються при виконанні службових обов’язків працівниками патрульної служби.