Курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ рядові поліції Дар’я Грищенко, Євген Трофименко, Микола Сіроштан та Ілля Лизогуб разом із провідним фахівцем філії Цвітаною Барановою відвідали свої рідні школи, в яких навчалися.

З профорієнтаційними лекціями представники філії побували  у КУ ССШ № 7 ім. М. Савченка Сумської міської ради, Гринцівському ЗЗСО, ЗОШ № 6, № 7 Лебединської міської ради.

Майбутнім вступникам розповіли про етапи подачі документів для навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснює підготовку поліцейських, а також про основні вимоги до складання іспиту з фізичної підготовленості та творчого конкурсу, ознайомили з умовами проживання та навчання курсантів та студентів.

Сумська філія ХНУВС