Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Вікторія Доценко взяла участь у тренінгу для фахівців та фахівчинь у сфері психічного здоров’я «Розширені навички ефективної роботи з ветеранами/ками та їхніми травмами» у межах проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів. Проєкт фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з Міграції.

Тренер тренінгу – Джошуа Краймер (доктор філософії, ліцензований професійний консультант, терапевт з питань шлюбу та сім’ї, методист, схвалений Американською асоціацією сімейних психотерапевтів, професор RegisUniversity, США), познайомив учасників тренінгу з військовою та ветеранською культурою, з провідними методами психотерапевтичної роботи з травмою і втратою, сформував в учасників навички ефективної роботи з ветеранами/ками, їх сім’ями – дружинами, чоловіками та дітьми.