Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук здійснила перевірку проходження навчальної практики курсантами 2 курсу факультету № 1 у практичному підрозділі поліції – службі дільничних офіцерів поліції сектору превенції Харківського районного управління поліції № 1 ГУНП в Харківській області.

Під час зустрічі з курсантами – рядовими поліції Костянтином Кочетковим та В'ячеславом Тихим – викладач перевірила стан ведення здобувачами вищої освіти щоденників навчальної практики, надала роз’яснення щодо правильного оформлення звітних матеріалів практики тощо. Особливу увагу Ірина Казанчук звернула на необхідність сумлінного ставлення курсантів до службових обов’язків, дотримання правил внутрішнього розпорядку в практичному підрозділі поліції, а також своєчасної підготовки необхідного комплекту документів, що курсанти мають надати до профільної кафедри для отримання допуску до захисту матеріалів навчальної практики.