Доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Світлана Лозова та професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Руслан Степанюк взяли участь у круглому столі «Організація огляду місця події: тактичні особливості та питання взаємодії», що відбувся у Харківському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі.

У круглому столі також взяли участь представники слідчого управляння та відділу техніко-криміналістичного забезпечення ГУНП в Харківській області, науково-педагогічні працівники Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Під час науково-практичного заходу було обговорено актуальні питання техніко-криміналістичного забезпечення огляду місця події, перспективи застосування новітніх засобів і методів вилучення слідової інформації та підвищення кваліфікації слідчих й інспекторів-криміналістів. Учасники заходу обмінялися думками щодо нагальних потреб й перспектив розроблення навчально-методичних матеріалів та визначили їх тематичну спрямованість.