Завідувач кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 доктор юридичних наук, професор Юрій Жорнокуй передав науковій бібліотеці університету нові видання – «Legal, Economic Science and Praxis» (Правова, економічна наука та практика).- № 2, 2021рік та «Topical issues of intellectual property in Ukraine and the European union» (Актуальні питання інтелектуальної власності в Україні та Європейському союзі). Матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції від 02-03 жовтня 2021 року.

Журнал права та соціальних наук, а також матеріали міжнародної науково-практичної конференції видаються англійською, угорською, німецькою, українською і російською мовами. Обидва видання публікують лише оригінальні, раніше не опубліковані роботи.  У виданнях розміщено статті авторів ХНУВС.

Запрошуємо всіх зацікавлених ознайомитись з новинками!