Щорічно, у другий вівторок лютого, світ відзначає День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цього року свято проходить під гаслом «Разом для кращого Інтернету», що закликає всі зацікавлені сторони об’єднатися, щоб зробити Інтернет безпечнішим і кращим місцем для всіх, особливо для дітей та молоді.

Працівники відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ разом із головним фахівцем відділу зв’язків із громадськістю та пресою Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Альоною Макаренко, провели онлайн-урок для курсантів і студентів на тему «Безпека в Інтернеті».

КЛК ХНУВС