Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко у межах профорієнтаційної роботи відвідала Великописарівську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів імені І.М. Середи Великописарівської селищної ради Сумської області. Вона провела зустріч із директоркою закладу Оленою Сидоровою, обговорила питання умов вступу випускників школи до Харківського національного університету внутрішніх справ. Викладачка університету розповіла про факультети, спеціальності, за якими готують фахівців у виші, у тому числі й за контрактною формою навчання, які необхідно мати сертифікати ЗНО тощо.

Наталія Кобилко запросила потенційних абітурієнтів на підготовчі курси до університету, а також на День відкритих дверей та надала профорієнтаційні буклети з актуальною інформацією про Харківський національний університет внутрішніх справ для розміщення на сайті школи.