Одним із найважливіших етапів навчання в університеті є проходження курсантами практики в територіальних підрозділах Національної поліції України. За її результатами та з метою напрацювання необхідних елементів практичної складової поліцейської діяльності у курсантів 2 курсу факультету № 3 відбувся захист матеріалів практики із застосуванням поліцейського квесту.

Для захисту матеріалів проходження стажування було призначено комісію, до складу якої увійшли представники кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування № 3 університету. Також під час захисту матеріалів була присутня практичний працівник капітан поліції Інна Присухіна.

Робота кожного курсанта комісія оцінювала з урахуванням продемонстрованих знань чинного законодавства.