Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. До цієї дати у Кременчуці відбулися пам’ятні заходи, в яких взяли участь і представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

У парку «Воїнів-інтернаціоналістів» разом із керівництвом міста та міською громадою працівники льотного коледжу – учасники бойових дій в Афганістані поклали квіти до підніжжя меморіального комплексу «На Афганській стежині» та іменних стел, встановлених на честь 20-ти кременчуцьких воїнів-афганців.

У цей день ми поділяємо весь біль із тими, хто втратив на Афганській війні своїх близьких і вшановуємо пам’ять героїв, які віддали свої життя заради миру на землі.

КЛК ХНУВС